TULOKSET ko 2.9.2017 (05.09.2017)

    Sandbackan Ratsastajat 1 - tason koulukilpailut 2.9.2017    
             
    TULOKSET      
             
    Luokka 1 Helppo C: Tutustumisluokan kouluohjelma 2009    
      Ilmoittautuneita 13, osallistui 12, sijoittui 3    
             
    Sija Kilpailija Ratsu Pisteet %
    1 Rimhanen-Finne Ruska Kuu 156 67,826 %
    2 Karlin Emma Labas 150,5 65,434 %
    3 Holmén Jenni Vallatu 146 63,478 %
    4 Holmén Ida Maja IX 144,5 62,826 %
    5 Hämäläinen Sini Alhon Velho 138,5 60,217 %
    6 Kokko Vilma Silver 137,5 59,783 %
    7 Lahtinen Venla Maskerade HE 135,5 58,913 %
    8 Saana Saikkonen Minttu 135,5 58,913 %
    9 Huhmarniemi Martta Larsen 133,5 58,043 %
    10 Hietanen Aava Falcoterbrempt 129 56,087 %
    11 Müller Rosa Asteriks 127,5 55,435 %
    12 Nyberg Marianna Ali Shan Glear   0,000 %
      Kurtén Annavera(luokan ulk.puol) SG New Jet 134,5 58,478 %
             
             
    Luokka 2 Helppo B:3 2009    
      Ilmoittautuneita 17, osallistui 13, sijoittuu 4    
             
    Sija Kilpailija Ratsu Pisteet %
    1 Kauppinen Laura Hypothesis Nord 154 70,000 %
    2 Talala Tiiti Klockas Malwina 151 68,636 %
    3 Airaksinen Saara Rosalie's Revenge 150 68,182 %
    4 Välimäki Katja Ulvin Kamu 145 65,909 %
    5 Niemi Linnea Leiskan Unikko 141,5 64,318 %
    6 Rytkönen Rebecka Cindy V 141 64,091 %
    7 Salonen Marianna Cintana 139 63,182 %
    8 Kukkohovi Anna Björkhems Åbelix 138,5 62,955 %
    9 Ronkainen Kirsi Alhon Velho 135,5 61,591 %
    10 Somervuori Lilja Szamot 134,5 61,136 %
    11 Pitkänen Satu Bilbao 126 57,273 %
    12 Pulkkinen Anu Shanghai L 0 0,000 %
    13 Mäkeläinen Pauliina Asteriks 0 0,000 %
    14 Mustonen Saija Libertina   0,000 %
    15 Nyberg Marianna Ali Shan Glear   0,000 %
    16 Ramstedt Jenni Erfurtas   0,000 %
    17 Suvanto Sanna Rose Chantal   0,000 %
             
    Luokka 3 Helppo A:2 2009    
      Ilmoittautuneita 13, osallistui 11, sijoittuu 3    
             
    Sija Kilpailija Ratsu Pisteet %
    1 Palmu Mari Mosabackan Cinderella 193 66,552 %
    2 Kokko Outi Fargo 193 66,552 %
    3 Aho Helena Gensea Scoop 190 65,517 %
    4 Hiltunen Henna La Isla Bonita 189 65,172 %
    5 Varpula Soili Antoinetta 188,5 65,000 %
    6 Kauppinen Laura Hypothesis Nord 187 64,483 %
    7 Halme Aliina Solaris 185 63,793 %
    8 Hakkarainen Julia Farrinellie 183,5 63,276 %
    9 Palmu Mari Recato 182 62,759 %
    10 Lassila Hanne San Giovanni 180,5 62,241 %
    11 Johansson Ida Arnika II 178 61,379 %
    12 Mitrunen Salla Eliot   0,000 %
    13 Pitkälä Heta Laphill Bellamarie   0,000 %

     

    Ajankohtaista

    SBR - estekilpailut 3.6.

    02.06.2018

    Kilpailijatiedote  Kiitos...

    Lue lisää

    SBR koulukilpailut 6.5.2018

    06.05.2018

    Tulokset löytyvät...

    Lue lisää

    SBR koulukilpailut 22.4.2018 Tulokset

    22.04.2018

    löytyvät kipasta!   Kiitos...

    Lue lisää

    LASTEN PÄÄSIÄISKILPAILUT 1.4.

    31.03.2018

    LASTEN PÄÄSIÄISKILPAILUT...

    Lue lisää

    KOULURATAHARKAT 4.3.2018

    26.02.2018

    KOULURATAHARKAT  4.3.2018  Tervetuloa...

    Lue lisää